Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Gala Sportu i aukcja charytatywna zakończone sukcesem. NOWE ZDJĘCIA

2018-02-05 14:05:50 (ost. akt: 2018-02-05 14:13:02)

Autor zdjęcia: BT

W bardzo miłej atmosferze upłynął zorganizowany w sobotę 3 lutego po raz czwarty w Górowie Iławeckim Bal Sportowca, połączony z Galą Sportu.

Podczas gali działacze wyróżnili oraz nagrodzili lokalne osobowości oraz inicjatywy sportowe w kilku kategoriach. Listę nagrodzony osób można zobaczyć w tym miejscu.

Już podczas balu Sportową Malinę 2017 roku jako "Złote Usta Stadionów" otrzymał Krzysztof Kotulski, spiker meczów Cresovii. Natomiast Osobowością Roku uczestnicy zabawy wybrali zawodnika drużyny młodzików AP Cresovia Bartłomieja Gorzyckiego.

Sprawnie zorganizowaną i dynamicznie przeprowadzoną imprezę, której nie powstydziłyby się znacznie większe centra, działacze uzupełnili występami dziecięcych zespołów tanecznych oraz aukcją charytatywną gadżetów sportowych i wyrobów artystycznych na rzecz rehabilitacji 3-letniej Julii Szymańskiej. Udało się zebrać prawie 12 tysięcy złotych!

Galę swoją obecnością zaszczycili m.in. wicemarszałek województwa Miron Sycz, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej Jerzy Mróz, burmistrz Górowa Iławeckiego Jacek Kostka.

Po uroczystej części oficjalnej działacze oraz goście w prawdziwie miłej, rodzinnej atmosferze bawili się do samego rana.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages