Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

„104 lata Janiny” — taki napis widniał na urodzinowym torcie

2018-02-20 14:56:31 (ost. akt: 2018-02-20 15:06:04)

Autor zdjęcia: BT

To nie jest pomyłka. Właśnie taki napis widniał na wspaniałym torcie wręczonym Janinie Tuszyńskiej podczas podniosłej uroczystości — jej 104. urodzin. Urządzone one zostały we wtorek 20 lutego w Gminny Domu Pomocy Społecznej w Kamińsku.

Tego szczególnego dnia dostojną, pełną wigoru jubilatkę odwiedziła najbliższa rodzina, znajomi i przyjaciele. Były kwiaty i prezenty, wspólne fotografie, a w pierwszej kolejności dużo miłych i ciepłych słów, najpierw od dyrektor placówki Agnieszki Gorzyckiej, a później od innych obecnych na uroczystości.

W specjalnym liście do pani Janiny, wójt gminy Górowo Iławeckie Bożena Olszewska-Świtaj napisała: „Z okazji 104. rocznicy urodzin składam serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech każdego dnia towarzyszy Pani wspierająca miłość i troska ze strony najbliższych, niech napawa Panią poczuciem dumy z życiowych doświadczeń".

Świeczki na jubileuszowym torcie, upieczonym przez pracownice domu, dostojna jubilatka zdmuchnęła samodzielnie. O oprawę muzyczną na akordeonie podczas uroczystości zadbał Henryk Wojnicz.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: StronaBohdana

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages