Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Udane rzeczy trzeba kontynuować. Rusza 6. edycja Grand Prix w tenisie stołowym

2018-02-26 09:37:17 (ost. akt: 2018-02-26 09:54:54)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W sobotę 3 marca w hali przy szkole podstawowej w Górowie Iławeckim zostanie rozegrany pierwszy turniej tegorocznej, 6. już edycji rozgrywek Grand Prix w tenisie stołowym.

Cykl turniejów tenisa stołowego już na stałe wpisał się w kalendarz sportowych imprez Górowa Iławeckiego. Zresztą rozgrywki te są już doskonale znane chyba we wszystkich zakątkach Warmii i Mazur, które mają coś wspólnego z ping-pongiem. Stąd też spora co roku liczba uczestników z różnych krańców województwa.

Podobnie zapewne będzie i w tym roku. Organizatorzy w osobach przede wszystkim Andrzeja Markowskiego i Janusza Głębockiego z Miejsko-Gminnego Stowarzyszenia Bałga (rozgrywki przygotowują również Urząd Miasta, Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa) dają gwarancję wysokiego poziomu.

W tym roku uczestnicy spotkają się przy stołach sześć razy: 3 marca, 7 kwietnia, 5 maja, 8 września, 6 października, 10 listopada.

Rozgrywki będą odbywały się w następujących kategoriach: gra pojedyncza dziewcząt – kategoria szkoły podstawowe i gimnazjalne, gra pojedyncza chłopców – kategoria szkoły podstawowe i gimnazjalne, gra pojedyncza kobiet, gra pojedyncza mężczyzn do lat 40, gra pojedyncza mężczyzn +40, gra pojedyncza mężczyzn +50, gra pojedyncza open (dla wszystkich chętnych).

Turnieje będą rozgrywane w hali przy ul. Szkolnej. Zgłoszenia przyjmowane będą przed rozpoczęciem każdego turnieju. We wszelkich sprawach związanych z organizacją rozgrywek należy kontaktować się z Andrzejem Markowskim (tel. 664 158 562, e-mail: markand@interia.pl) lub Januszem Głębockim (tel. 692 298 745).

Harmonogram turnieju
9.30 — zakończenie zapisów

9.45 — losowanie

10 — otwarcie turnieju

10:15 — kategoria open

ok. 11.30 — pozostałe kategorie


kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages