Postrzelali sobie dla uczczenia Dnia Kobiet. ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

2018-03-12 09:48:57(ost. akt: 2018-03-12 09:56:39)
W niedzielę 11 marca w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim odbyły się zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet.
Do rywalizacji stanęły 22 drużyny mieszane, które strzelały z karabinka pneumatycznego 45 mm. Wyniki podsumowano w kategoriach "kobiety" oraz "drużyna".

W bardzo miłej atmosferze podsumowano zawody i wręczono dyplomy, medale oraz puchary. W kategorii kobiet 1. miejsce zdobyła Magdalena Dragun, 2. Katarzyna Ruszczyk, a 3. Marta Szczur.

W kategorii drużyna na 1. miejscu znaleźli się Katarzyna Ruszczyk i Maciej Przybyłek, na 2. Patrycja Suchocka i Dawid Piórkowski, a na 3. Marta Szczur i Wojciech Drozd.

W kategorii mężczyzn, która tym razem nie była nagradzana, wygrał Jarosław Gobis, 2. miejsce zdobył Dawid Piotrowski, a 3. Krzysztof Łomecki.

Przebieg zawodów nadzorował ich organizator W. Kraft, a sędziowali J. Tatol i M. Maślanik. Ostatni z nich nie dał się zwieść jednej z uczestniczek, która próbowała odwrócić uwagę sędziego słodkościami w postaci cukierków.

Organizatorem zawodów było Szkolne Koło Strzeleckie im. gen. Michała Tokarzewskiego Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim. Nagrody ufundowali Marek Kierul, Ośrodek Kultury w Górowie Iławeckim oraz Zespół Szkół w Górowie Iławeckim.