Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Nie tylko nauką żyje uczeń

2018-04-25 06:08:09 (ost. akt: 2018-04-26 06:37:22)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Tegoroczny maturzysta Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim pokazał, że można pogodzić naukę z wyjątkowo wyczerpującą pasją proobronną. Radosław Konieczek ćwiczy sztuki walki i uczestniczy w trudnych szkoleniach o charakterze wojskowym.

Tydzień temu pisaliśmy o uczennicy Kamili Skrzypie z Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim, laureatce i finalistce wielu olimpiad, a dziś kilka słów o Radosławie Konieczku.

To uczeń pokazujący, że można pogodzić naukę ze swoją wielkim zainteresowaniem wojskiem. Jest niezwykle wysportowaną osobą, od wielu lat ćwiczy sztuki walki (krav maga). Niejednokrotnie mogliśmy podziwiać jego możliwości podczas uroczystości szkolnych i promocji szkoły.

Jest aktywnym uczestnikiem szkoleń m.in. Combat Alert, Camp Snafu czy Gfpoint, startował w runmageddonie.

Wszystkie szkolenia proobronne i udział w zawodach wymagają od niego niezwykłej sprawności fizycznej, wiedzy i odporności na stres. Jest zaangażowanym uczniem klasy mundurowej, wielokrotnym uczestnikiem ogólnopolskich turniejów klas mundurowych. Swoją pasją zaraża innych, a w wolnych chwilach aktywnie działa jako harcerz w lidzbarskiej drużynie.

Ostatnio, w dniach 20 – 22 kwietnia 2018 r. uczestniczył w obozie szkoleniowym Camp Snafu Golf w okolicach Warszawy i zdobył wyróżnienie podczas szkolenia z nawigacji. Za kilka dni kończy naukę w naszej szkole, więc życzymy mu połamania pióra na egzaminach maturalnych i dostania się do wymarzonej uczelni.

KZCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages