Sobota, 7 grudnia 2019. Imieniny Agaty, Dalii, Sobiesława

Koniec roku szkolnego w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim

2018-06-23 10:23:59 (ost. akt: 2018-06-23 10:32:51)

Autor zdjęcia: Krystyna Zawadzka

22 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Górowie Iławeckim odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Uczniowie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej w tym dniu ukończyli szkołę, pozostali otrzymali promocję do następnych klas.

Pani dyrektor Elżbieta Gottuk wręczyła najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnienim, którymi w tym roku zostały Klaudia Tatol z kl. I A LO, Kamila Reluga z kl. II ZSZ i Sandra Ślubowska z kl. II ZSZ.

Rodzice wymienionych uczennic otrzymali listy gratulacyjne. Klaudia Tatol decyzją Rady Pedagogicznej otrzyma stypendium Rady Ministrów.

Uczniom klasy III ZSZ Sebastianowi Korycińskiemu, Klaudii Cichockiej, Adrianowi Sołostukiewiczowi, Sylwii Lesiak, Marcinowi Bacza i Pawłowi Gnes wręczono listy polecające.

Wyróżniono również osoby działające w wolontariacie szkolnym: Aleksandrę Pacewicz, Mirosławę Kozik, Natalię Lewandowską, Maję Szcześniak, Wioletę Baran, Milenę Szafran, Wiktorię Cybulską i Angelikę Wąsewicz.

Uczniom Jakubowi Molestak i Sebastianowi Pigiel p. Dorota Kalinowska wręczyła nagrody za udział w konkursie historycznym. Uczennice Justyna Baran i Natalia Afeld otrzymały podziękowanie z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Starosta Powiatu Bartoszyckiego Wojciech Prokocki przyznał nagrody w kategorii nauka, sport, działalność społeczna i artystyczna. Uczniami z naszej szkoły, którzy odebrali nagrody w Bartoszycach zostali: Klaudia Tatol (nauka), Wioleta Baran (sport), Mirosława Kozik (działalność społeczna) i Natalia Marczenko (działalność artystyczna).

Swoje nagrody przyznał również Burmistrz Miasta Górowo Iławeckie. Otrzymają je następujące osoby: Kamila Skrzypa i Kamila Reluga (nauka), Wioleta Baran i Radosław Gorlaga (sport).

Po raz kolejny p. dyrektor Elżbieta Gottuk podziękowała p. Barbarze Kamińskiej, radnej powiatowej, za pomoc w każdej dziedzinie życia szkoły.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy słonecznych wakacji!

Krystyna ZawadzkaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Janina #2524548 | 37.248.*.* 23 cze 2018 23:41

  Pani radna pomagała? Kto to widział? Prosimy o więcej szczegółów jej tytanicznej pracy. Przed wyborami to wszystkie lemingi wyłażą z nor, aby pokazać się światu. Człowiek przez lata zapomniał, że mamy radną w powiecie.

  Ocena komentarza: warty uwagi (12) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Lucyna #2524207 | 83.6.*.* 23 cze 2018 10:54

   MY też już dziękujemy radnej Kamińskiej. Tyle je j" rządzenia i pomocy " ile do wyborów. Pa, pa. Żegnamy bez żalu ;-))

   Ocena komentarza: warty uwagi (16) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages