Najlepsza w strzelaniu w Rynie była Gabriela Ligiżyńska

2018-09-22 19:12:58(ost. akt: 2018-09-22 19:21:37)

Autor zdjęcia: KZ

W Rynie, 22 września odbyły się I Otwarte Zawody Strzeleckie "Mistrzostwa Ziemi Ryńskiej". Uczennica Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim Gabriela Ligiżyńska zajęła I miejsca w dwuboju i strzelaniu z broni długiej oraz w klasyfikacji generalnej
Podczas zawodów strzelano z broni krótkiej (pistolet) i długiej (karabinek AK - 47). Gabrysia zdobyła I miejsce w dwuboju w kategorii kobiet, I miejsce w strzelaniu z broni długiej, III miejsce w strzelaniu z broni krótkiej.

W klasyfikacji ogólnej stanęła na podium zajmując I miejsce. Dodatkowo zdobyła tytuł "Najlepszej Kobiety" na zawodach. Gratulujemy.