środa, 19 grudnia 2018. Imieniny Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

W Górowie Iławeckim w I turze prawyborów wygrywa Jacek Kostka

2018-09-25 08:02:00 (ost. akt: 2018-09-25 08:24:23)

Do udziału w prawyborach przystąpili zwolennicy kandydatów na burmistrza Górowa Iławeckiego. Obecnie prowadzi urzędujący burmistrz Jacek Kostka przed Jerzym Bubełą i Grzegorzem Błockim. Wynik prawyborów wskazuje na wygraną Jacka Kostki w I turze.

Jacek Kostka wygrałby w pierwszej turze wyborów, gdyż w tej chwili uzyskuje poparcie na poziomie 75%. Jego kontrkandydat Jerzy Bubeła ma w tej chwili 25% głosów.

To wszystko może się zmienić wraz z oddawaniem swych głosów na popieranego przez Was kandydata. Bierzcie udział w naszym plebiscycie.

Kto zostanie burmistrzem? Kto wójtem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy cztery kategorie. Głosować można na kandydatów na burmistrzów (łącznie Bartoszyce, Bisztynek, Górowo Iławeckie i Sępopol), na wójtów (gminy Bartoszyce oraz Górowo Iławeckie), na kandydatów do Rady Powiatu Bartoszyckiego oraz do Rady Miasta Bartoszyce.

Z regulaminu
Plebiscyt trwa do 14 października 2018 roku, do godz. 23:59.

Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.

Szczegółowy regulamin dostępny jest w tym miejscu.


Kandydaci na burmistrzów


Kandydaci na wójtów


Kandydaci do Rady Powiatu Bartoszyckiego


Kandydaci do Rady Miasta Bartoszyce
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages