Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Odkrywamy karty — nominacje do tytułu Sportowca Roku w Górowie Iławeckim

2019-01-11 07:00:00 (ost. akt: 2019-01-10 14:30:34)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Podczas balu sportowca w Górowie Iławeckim, który odbędzie się 23 lutego, poznamy nie tylko zwycięzcę plebiscytu na najpopularniejszego sportowca, ale również triumfatorów przygotowanych przez organizatorów pięciu kategorii.

Głównych kategorii będzie pięć. W każdej przygotowano po trzy nominacje. W ten sposób wybrani zostaną Sportowiec Roku, Sportowe Wydarzenie Roku, Trener Roku, Drużyna Roku oraz Sportowe Odkrycie Roku. Od dzisiaj, przez pięć kolejnych tygodni, będziemy uchylać rąbka tajemnicy i publikować nominacje w poszczególnych kategoriach.

Od której zaczniemy? Od pierwszej z wyżej wymienionych. W gronie nominowanych do tytułu Sportowca Roku znaleźli się siatkarz Patryk Kulpaka, piłkarz nożny Szymon Szypczyński oraz długodystansowiec Dawid Worobiec.

W poprzednich latach nagroda ta wędrowała głównie do futbolistów, którzy wygrali trzy poprzednie edycje. Triumfowali w nich Daniel Wierzbowski (2017), Przemysław Tyryłło (2016) i Tomasz Szłapak (2015). Jedynie na samym początku nagroda trafiła w ręce siatkarza Marcina Kawieckiego.

Przypominamy, że trwa głosowanie plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Górowa Iławeckiego w 2018 roku. W tym miejscu znajdziesz listę kandydatów oraz zasady głosowania, zaś tutaj aktualizowany na bieżąco ranking.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages