Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Za chwilę początek przygotowań, a tu zmiana trenera w Cresovii Górowo Iławeckie

2019-01-16 13:15:39 (ost. akt: 2019-01-16 13:30:02)

Grający w klasie okręgowej piłkarze Cresovii Górowo Iławeckim będą mieli nowego trenera. Chociaż stwierdzenie "nowego" nie jest tutaj do końca na miejscu.

Z funkcji szkoleniowca górowskiej drużyny seniorów zrezygnował Robert Złonkiewicz, który pracował z zespołem przez rundę jesienną obecnego sezonu. Decyzję podjął w poniedziałek 14 stycznia.

— Wpływ na nią miało między innymi to, że kilka zawodników zamierza zrezygnować z gry. Zmusiła mnie to tego również sytuacja rodzinna. Myślę, że z zarządem rozeszliśmy się bez żadnej złości. Zostawiam drużynę w środkowej części tabeli, na dziesiątym miejscu, choć zakładany na pierwszą rundę plan może nie został do końca zrealizowany — powiedział Robert Złonkiewicz.

Niemal pewne jest, że jego następcą będzie Grzegorz Błocki. W przeszłości już kilka razy prowadził on seniorów Cresovii, wcześniej będąc również jej wieloletnim zawodnikiem. Działał również w zarządzie górowskiego klubu, będąc m.in. jego prezesem.

— Decyzję trenera Złonkiewicza przyjęliśmy z zaskoczeniem. Zdecydowanie za późno została nam ona oznajmiona. Trzeba było podjąć szybkie kroki. Na szczęście na Grzegorza Błockiego zawsze można liczyć — powiedział Grzegorz Danilewicz, prezes Cresovii.

Jak się dowiedzieliśmy, barw górowskiego klubu nie będzie już reprezentował pozyskany latem z Granicy Bezledy obrońca Robert Daszkiewicz.

— Inni zawodnicy idą do wojska lub starają się o to. Sytuacja kadrowa nie jest najlepsza, ale postaramy się zebrać miejscowych zawodników. Nowy trener to zawsze nowe otwarcie — powiedział Danilewicz.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages