środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Uczniowie górowskiego Zespołu Szkół bawili się podczas studniówki

2019-01-17 09:02:49 (ost. akt: 2019-01-17 11:05:55)

Autor zdjęcia: eMeM Studio

„Poloneza czas zacząć” — tymi tradycyjnymi słowami dyrektor Elżbieta Gottuk rozpoczęła studniówkę uczniów Zespołu Szkół w Górowie Iławeckim, którzy na miejsce swojego pierwszego balu wybrali salę w jednej z restauracji w Lidzbarku Warmińskim.

Wieczorowe, wytworne suknie dziewcząt współgrały z eleganckimi garniturami chłopców, nadając szczególnie podniosły nastrój tej jedynej i niepowtarzalnej uroczystości w życiu każdego młodego człowieka. Na uwagę zasługiwała także udekorowana przez uczniów, ich rodziców i wychowawców sala balowa.

Po pięknie odtańczonym polonezie, w którym w pierwszej parze szli uczniowie ze swoimi wychowawczyniami, rozpoczęła się wspaniała zabawa. Śmiech i radość przeplatały się ze łzami, które były wynikiem wzruszających pożegnań i wspomnień, jakie pojawiły się w programie artystycznym zaprezentowanym przez trzecioklasistów.

Uwieńczeniem szampańskiej zabawy, która trwała do białego rana, był wspaniały tort, który został pokrojony przez panią dyrektor i wychowawczynie klas.

Przed uczniami teraz kolejny etap wejścia w dorosłe życie — matura.

Marta Mycio


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages