Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Odkrywamy karty — trzy nominacje do tytułu Drużyny Roku 2018 w Górowie Iławeckim

2019-02-01 21:02:29 (ost. akt: 2019-02-01 21:05:30)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

To już przedostatnia z kategorii. Dzisiaj ogłaszamy nominacje do tytułu Drużyny Roku w Górowie Iławeckim. Do kogo trafi nagroda — przekonamy się podczas balu 23 lutego. A za tydzień ogłosimy nominacje w ostatniej już kategorii.

W gronie nominowanych znalazła się sekcja strzelecka przy Zespole Szkół, której członkowie z powodzeniem rywalizują w zawodach na terenie naszego województwa.

Są też siatkarki z górowskiej podstawówki. W maju ubiegłego roku zdobyły one brązowe medale mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego w rywalizacji trójek.

Listę nominowanych zamykają trampkarze Akademii Piłkarskiej Cresovia. Drużyna ta ostatniej jesieni wygrała swoją grupę II ligi rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, dzięki czemu awansowała do I ligi, w której zagra wiosną tego roku.

Wcześniej ogłosiliśmy już nominacje do tytułu Sportowca Roku, Sportowego Odkrycia Roku oraz Sportowego Wydarzenia Roku.

Przed nami jeszcze jedna kategoria: Trener Roku. Nominacje w niej ogłosimy już za tydzień!

Przypominamy, że trwa głosowanie plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Górowa Iławeckiego w 2018 roku. W tym miejscu znajdziesz listę kandydatów oraz zasady głosowania, zaś tutaj aktualizowany na bieżąco ranking.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages