Zaczęło się źle, ale skończyło piątą wygraną w sezonie siatkarzy z Górowa Iławeckiego

2019-02-03 20:24:50(ost. akt: 2019-02-03 20:37:00)

Autor zdjęcia: Bartłomiej Matoszko

W 14. kolejce III ligi siatkarzy Team Cresovia Górowo Iławeckie zagrał w niedzielny wieczór na wyjeździe z Jurandem Barciany.
Rywale w tym sezonie przegrali wszystkie ligowe mecze, nie zdobywając w nich nawet jednego seta. Swoją pierwszą partię w całych rozgrywkach wygrali dopiero w dzisiejszym spotkaniu z Teamem Cresovia, pokonując rywali 25:22.

Potem jednak już wszystko potoczyło się po myśli górowian. Drugiego seta wygrali oni na przewagi (26:24), w dwóch następnych ich przewaga była nieco większa (25:22, 25:20).

To piąte zwycięstwo Teamu Cresovia w tym sezonie III ligi. Po 14 kolejkach nasza drużyna zajmuje w tabeli 8. miejsce. Jej dorobek to 18 punktów (obowiązuje punktacja 2 pkt za zwycięstwo, 1 za porażkę). Liderem jest KPS Gietrzwałd, który prowadzi z kompletem 28 punktów.

W następnej kolejce drużyna z Górowa Iławeckiego ponownie zagra na wyjeździe - tym razem w Lidzbarku Warmińskim (9 luty, g. 17). Wenglorz Volley jest na 7. miejscu w tabeli. Do tej pory zgromadził 19 punktów.

Team Cresovia ma do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie u siebie z Health Revolution Elbląg. Odbędzie się ono 16 lutego.