Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Odkrywamy karty — oto nominowani do tytułu Trenera Roku 2018 w Górowie Iławeckim

2019-02-08 07:00:00 (ost. akt: 2019-02-07 10:01:58)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Przed nami już ostatnia z kategorii. Ogłaszamy nominacje to tytułu Trenera Roku 2018 w Górowie Iławeckim. Do kogo trafi nagroda — przekonamy się podczas balu 23 lutego.

W tym roku nagroda trafi do kogoś z trójki: Aleksandra Klimko, Wojciech Kraft, Kamil Lewandowski.

Pierwsza z nich od lat zaszczepia w uczennicach Szkoły Podstawowej miłość do siatkówki, doprowadzając je czasami do medali mistrzostw województwa Szkolnego Związku Sportowego.

Drugi z nominowanych z powodzeniem opiekuje się członkami koła strzeleckiego działającego przy Zespole Szkół, którzy celne oko potwierdzają podczas wielu zawodów.

Ostatni z kandydatów ma za sobą znakomitą jesień z trampkarzami AP Cresovia, zakończoną awansem do I ligi wojewódzkiej Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

Do tej pory tytuł Trenera Roku przyznany był czterokrotnie. Wyróżnieniem tym honorowani byli Grzegorz Błocki (2015), Mateusz Wierzbowski (2016), Marcin Kaszubat (2017) oraz Rafał Narkiewicz (2018).

Wcześniej ogłosiliśmy już nominacje do tytułu Sportowca Roku, Sportowego Odkrycia Roku, Sportowego Wydarzenia Roku oraz Drużyny Roku.

Przypominamy, że trwa głosowanie plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Górowa Iławeckiego w 2018 roku. W tym miejscu znajdziesz listę kandydatów oraz zasady głosowania, zaś tutaj aktualizowany na bieżąco ranking.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages