Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Uwaga! Ważna zmiana dotycząca głosowania na najpopularniejszego sportowca Górowa Ił.

2019-02-14 09:46:58 (ost. akt: 2019-02-14 09:57:29)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W głosowaniu na najpopularniejszego sportowca Górowa Iławeckiego w 2018 roku musieliśmy wprowadzić z przyczyn technicznych zmianę.

Zmiana dotyczy terminu zakończenia głosowania. Otóż sms-y przyjmowane będą do wtorku 19 lutego, do północy.

Nie zmienia się natomiast termin ogłoszenia wyników plebiscytu. Nastąpi to w sobotę 23 lutego podczas gali i balu w restauracji Róża Wiatrów w Górowie Iławeckim. Początek o g. 19.

Poznamy wtedy nie tylko zwycięzcę głosowania czytelników "Gońca", ale także nazwiska laureatów pięciu przygotowanych przez organizatorów kategorii. Będą to Sportowiec Roku, Trener Roku, Sportowe Odkrycie Roku, Sportowe Wydarzenie Roku oraz Drużyna Roku.

Jak co roku, bal będzie miał charakter charytatywny. Dochód z tegorocznej edycji (m.in. licytacje) zostanie przeznaczony na leczenie 6-letniego Karol Muzyki z Pareżek pod Górowem Iławeckim, walczącego z ostrą odmianą białaczki.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages