Piątek, 3 lipca 2020. Imieniny Anatola, Jacka, Mirosławy

Spacerowicz znalazł zwłoki kobiety. Policja nie zna jej tożsamości

2019-02-16 15:13:41 (ost. akt: 2019-02-16 16:15:09)

Autor zdjęcia: Archiwum

Wczoraj około g. 15 w okolicach ulicy Bema w Górowie Iławeckim, przy rzece Młynówce mieszkaniec miasta natknął się na zwłoki kobiety. Nie są znane jej personalia. Policja pracuje nad ustaleniem jej tożsamości.

Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości oraz przyczyn śmierci kobiety, której zwłoki znalazł wczoraj mieszkaniec Górowa Iławeckiego.

- O znalezieniu zwłok zawiadomiono nas o g. 15:30. Zwłoki znaleziono przy rzeczce Młynówce. Nie były w wodzie. To rejon ulic Bema i Chopina. Ciało zostało zabezpieczone. Przyczynę śmierci ustali sekcja zwłok. Wstępne oględziny nie wskazują, aby mogła to być kobieta, której poszukują jako zaginionej policjanci z naszej jednostki - informuje mł. asp. Marta Kabelis, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że z ustaleniem tożsamości mogą być problemy. Mieszkańcy miasta przekazali nam wiadomość, że twarz kobiety została naruszona przez zwierzęta.

and

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages