Niedziela, 5 kwietnia 2020. Imieniny Ireny, Kleofasa, Wincentego

Festyn rodzinny w Nowej Wsi Iławeckiej

2019-06-28 08:00:46 (ost. akt: 2019-06-29 20:25:19)

Autor zdjęcia: archiwum sołectwa Nowa Wieś Iławecka

Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka w Nowej Wsi Iławeckiej nie brakowało atrakcji i znakomitej zabawy. Aby impreza była udana festyn zorganizowali wspólnie sołtysi czterech sołectw.

W Nowej Wsi Iławeckiej 22 czerwca odbył się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Zorganizowany został wspólnymi siłami sołtysów sołectw: Czyprki, Toprzyny, Wiewiórki i Nowa Wieś Iławecka. W organizację imprezy włączyli się też mieszkańcy.

Były tam dmuchane zjeżdżalnie, stoiska instytucji i służb mundurowych, strażacy chłodzili uczestników wodą. Chętni mogli przejechać się motocyklami.

- W imieniu moim oraz pozostałych sołtysów miejscowości Czyprki, Toprzyny oraz Wiewiórki dziękuję wszystkim służbom mundurowym, Nadleśnictwu Górowo Iławeckie, członkom klubu motocyklowego Zjawa, pani Annie Lipowskiej, panom Jerzemu Piątkowi, Andrzejowi Gałanowi, Dariuszowi Budnemu za wkład i pomoc w organizacji festynu - mówi sołtys Nowej Wsi Iławeckiej Janusz Figzał, który nadesłał nam zdjęcia i filmy pokazujące znakomitą zabawę podczas festynu.

Obejrzyjcie film i zdjęcia w galerii.

andCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages