Wystartowała piąta edycja Cresovia Cup. Pierwsze zagrały drużyny orlików

2020-01-21 09:27:40(ost. akt: 2020-01-21 09:33:30)

Autor zdjęcia: BT

W niedzielę 19 stycznia w Górowie Iławeckim został rozegrany pierwszy w tym roku turniej piłkarski jubileuszowej już edycji Cresovia Cup.
Turnieje odbywają się cyklicznie od momentu powstania przy klubie w 2015 roku Akademii Piłkarskiej. Od trzech lat głównym partnerem tytularnym, wspierającym rozgrywki młodych piłkarzy, jest firma Marges-Bud, która także w tym roku objęła swoim patronatem cykl pięciu turniejów w kilku kategoriach wiekowych.

W inauguracyjnych zmaganiach piłkarskich uczestniczyło sześć zespołów w kategorii orlik. Po rozegraniu wszystkich spotkań zwycięzcą turnieju został pierwszy zespół górowskiej Cresovii, który lepszym stosunkiem strzelonych bramek wyprzedził Polonię Lidzbark Warmiński.

Na zakończenie drużynom i zawodnikom zostały wręczone puchary oraz medale pamiątkowe. Przyznano także wyróżnienia indywidualnie dla zawodników.