Zwycięstwo Polonii Pasłęk w drugim turnieju Cresovia Cup. ZDJĘCIA

2020-02-13 10:08:47(ost. akt: 2020-02-13 10:15:48)

Autor zdjęcia: BT

Drugi turniej Cresovia Cup w Górowie Iławeckim o puchar firmy Marges-Bud rozegrany został w niedzielę 9 lutego, tradycyjnie w hali sportowej szkoły podstawowej.
Do turnieju zgłosiło się i przystąpiło do rywalizacji sześć zespołów w kategorii młodzik. Zdecydowanie najlepszy okazał się zespół Polonii Pasłęk, wygrywając wszystkie swoje spotkania.

Drugie miejsce zajął pierwszy zespół górowskiej Cresovii, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie Granicy Kętrzyn.

Niedzielna impreza sportowa zakończała się wręczeniem pucharów oraz medali pamiątkowych. Zostały także przyznane wyróżnienia indywidualnie dla zawodników.