Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Podziel się:

Podziel się:

Akademia na wyjeździe edukacyjno–sportowym

W sobotę 24 września czterdziestoosobowa grupa najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej „Cresovia 2015” z Górowa Iławeckiego, wzięła udział w wyjeździe edukacyjno–sportowym do Trójmiasta.

Pierwszym punktem wyprawy było zwiedzanie oceanarium Gdyńskiego, gdzie uczestnicy mogli zobaczyć niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów z różnych rejonów świata oraz zapoznać się z ich naturalnym środowiskiem.
Następnie młodzi piłkarze mieli okazję obejrzeć z trybun stadionu „Energa Gdańsk” mecz ekstraklasy Lechia Gdańsk – Ruch Chorzów. W czasie spotkania można było obserwować reprezentantów Polski występujących w tym meczu min. Sławomira Peszko oraz Jakuba Wawrzyniaka, którzy byli uczestnikami tegorocznych piłkarskich Mistrzostw Europy we Francji, co jeszcze bardziej wpłynęło na atrakcyjność sobotniego wyjazdu.
W imieniu dzieci Akademia Piłkarska „Cresovia” składa po raz kolejny na ręce p. Justyny Raczyńskiej serdeczne podziękowanie dla Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, oraz p. Alicji Szarzyńskiej z W-MODN w Olsztynie, za wsparcie przy organizacji wyjazdu.


Fot. Marcin KaszubatArtykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Akademia na wyjeździe edukacyjno–sportowym
Oceń artykuł:

(0)