Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Podziel się:

Podziel się:

Turniej najmłodszych piłkarzy na początek nowego roku

Swój drugi rok działalności Akademia Piłkarska (najmłodszych) CRESOVIA z Górowa Iławeckiego uświetniła zorganizowaniem w niedzielę 22 stycznia turnieju halowej piłki nożnej z rówieśnikami z różnych miast naszego województwa.

W niedzielny poranek, o godz. 10.00, na hali sportowej SP 2 pojawiło się 10 młodzieżowych drużyn piłkarskich razem z trenerami i rodzicami. Powitali ich organizatorzy na czele z prezesem górowskiej Akademii p. Grzegorzem Danilewiczem i burmistrzem p. Jackiem Kostką.

Po wylosowaniu kolejności meczy rozpoczął się turniej, sportowymi emocjami nie ustępujący tym, w których udział biorą dorośli piłkarze. Chłopcy grali z ogromnym zapałem nie szczędząc sił, aby ich drużyna uzyskała jak najlepszy wynik.

Turniej Noworoczny Cresovia Cup 2017 prowadzący podsumowali wynikami:
miejsce 8 – AP Cresovia
miejsce 7 – UKS Junior Świątki
miejsce 6 - AP Cresovia
miejsce 5 – MBKS Victoria Bartoszyce
miejsce 4 – Legia Bart Bartoszyce
miejsce 3 - AP Cresovia
miejsce 2 – MKS Korsze
miejsce 1 - Legia Bart Bartoszyce

Nagrody indywidualne otrzymali:
najlepszy strzelec – Piotr Telega AP Cresovia
najlepszy bramkarz – Denis Kozłowski – MKS Korsze
najlepszy zawodnik – Wojciech Groszczyk - Legia Bart Bartoszyce

Jako trofea turniejowe zawodnicy powieźli do siebie puchary drużynowe, medale, nagrody indywidualne oraz ciekawe upominki ufundowane przez sponsorów turnieju oraz Akademii.foto:
B. Tchorz
B. Matoszko
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Legia Bart zwyciężyła w piłkarskim turnieju w Górowie Iławeckim
Oceń artykuł:

(0)