Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Koniec roku szkolnego w Górowie Iławeckim

Często o Górowie Iławeckim słyszymy, że jest to miasto uczących się. Tak jest w istocie. W Górowie Ił., poczynając od przedszkola, a na szkołach średnich kończąc, razem uczy się niemal tysiąc uczniów, co czyni miasto ważnym ośrodkiem naukowym naszego województwa.

Odświętnie ubrani uczniowie, razem ze swoimi pedagogami i rodzicami rankiem 23 czerwca zebrali się w swoich „alma mater”, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkać się z kolegami, wychowawcami, zaproszonymi gośćmi i odebrać świadectwa, a także zasłużone nagrody. Był to też ostatni dzień w szkole przed długo oczekiwanymi wakacjami.

Przedszkole i szkoły odwiedzili, między innymi, burmistrz Górowa Iławeckiego p. Jacek Kostka i wicemarszałek naszego województwa p. Miron Sycz. Życząc uczniom udanych wakacji przypomnieli także o wdrażanej właśnie reformie oświaty i nowych wyzwaniach, które oczekują uczących się, od najmłodszych do najstarszych.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Koniec roku szkolnego w Górowie Iławeckim
Oceń artykuł:

(0)