Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Podpisali Umowę Partnerską

Ważne wydarzenie dla rozwoju lokalnego sportu miało miejsce w sobotę 12 sierpnia 2017 r. w pomieszczeniach Górowskiego Klubu Sportowego CRESOVIA. Tego dnia, w obecności zaangażowanych działaczy, została podpisana umowa partnerska pomiędzy Markiem Kierulem, właścicielem Firmy Remontowo-Budowlanej MARGES-BUD a GKS CRESOVIA reprezentowanej przez Prezesa Klubu Grzegorza Danilewicza.

Celem podpisanej umowy, jak czytamy w dokumentach, jest popularyzacja i intensyfikacja udziału młodzieży w zajęciach sportowych, a w szczególności:
- aktywne spędzanie wolnego czasu,
- współpraca w celu rozwoju fizycznego dzieci i młodzieży w ramach działalności GKS CRESOVIA Górowo Iławeckie,
- współpraca w aktywizacji treningów w piłkę nożną,
- upowszechnianie wiedzy i umiejętności o grze w piłkę nożną wśród uczestników (trenujących) i kibiców,
- Wspieranie udziału w rozgrywkach organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Piłki Nożnej na wszystkich poziomach,
- współdziałanie w organizowaniu turniejów i festynów,
- stwarzanie utalentowanej sportowo młodzieży możliwości osiągania wysokiego poziomu sportowego i udziału w systemie zawodów sportowych.

Warto nadmienić, ze pan Marek Kierul od lat jest przedsiębiorcą zaangażowany w rozwój sportu lokalnego w Górowie Iławeckim i sponsorem wielu organizowanych w mieście przedsięwzięć.

Przy GKS CRESOVIA działa, między innymi, Akademia Piłkarska, głównym celem której jest zaangażowanie dzieci w aktywne spędzanie czasu wolnego poprzez wszechstronne zajęcia z piłki nożnej. Udział w zajęciach akademii do dzisiaj zadeklarowało ponad 120 dzieci z terenu miasta i gminy Górowo Iławeckie.


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Cresovia zawarła umowę partnerską z przedsiębiorcą
Oceń artykuł:

(0)