Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

Pasowani na uczniów

Rytm życia szkolnego, to pokonywanie pewnych progów i wyzwań określonych. Pierwszy z nich, to dzień 1 września i uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Na równi z dziećmi przeżywają go rodzice i dziadkowie.

Następne ważne wydarzenia dla najmłodszych to uroczyste ślubowanie i pasowanie na pełnoprawnego członka wspólnoty szkolnej.
Uroczystość ślubowania w Szkole Podstawowej w Górowie Iławeckim odbyła się w piątek 6 października na odpowiednio udekorowanej sali gimnastycznej. Tutaj pierwszoklasiści (dwie klasy) zdawali swój pierwszy egzamin recytując wiersze i śpiewając piosenki. O odpowiednią atmosferę apelu zadbali uczniowie klas szóstych. Na zakończenie uczniowie zostali pasowani przez dyrektora p. Dariusza Hawrylca.
Potem było jeszcze pamiątkowe zdjęcie, po którym uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem w klasie przygotowanym przez rodziców.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Pasowani na uczniów. Kolejny krok szkolnego życia już za nimi
Oceń artykuł:

(0)