Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Podziel się:

Podziel się:

Karnawałowy bal przebierańców

Zbliża się koniec pierwszego semestru w szkołach, które powoli zmieniają się w placówki oświatowe, podstawą których są szkoły ośmioklasowe podstawowe. Wiele się zmieniło, lecz nie uległo zmianie jedno – koniec pierwszego semestru (zimowego), to bale karnawałowe z obowiązkowymi stylizacjami.

Bal karnawałowy dla najmłodszych w SP w Górowie Iławeckim, uświęcona minionymi latami tradycja, odbył się 12 stycznia w odpowiednio przygotowanej i przystrojonej sali gimnastycznej.

Z tej okazji najmłodsi, przy wydatnej pomocy rodziców, przywdziali stroje królów, księżniczek, czarownic, wojowników, kowboi i Indian, ulubionych postaci z filmów. Wszyscy razem bawili się znakomicie i wesoło w rytm muzyki przygotowanej przez prowadzących, wspomaganych przez miłych wodzirejów.

Szczególną atrakcja balu było stoisko z watą cukrową, serwowaną dla wszystkich chętnych przez zielonego stwora.

Pląsom i konkursom na sali balowej tego szczególnego dnia dyskretnie przyglądali się rodzice i dziadkowie. Dzień niewątpliwie należy zaliczyć do udanych.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Karnawałowy bal przebierańców
Oceń artykuł:

(0)