środa, 20 lutego 2019. Imieniny Anety, Lehca, Leona

Podziel się:

Podziel się:

„Akademia” na meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin

Sobotę 22 września ponad sześćdziesięcioosobowa grupa zawodników Akademii Piłkarskiej „Cresovia 2015” Górowo Iławeckie wraz z trenerami, poświęciła na wyjazd do Gdańska na mecz dziewiątej kolejki ekstraklasy Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin.

Podczas spotkania, które zakończyło się remisem 3 : 3, można było podziwiać klasycznego hatrircka zdobytego w przez Artura Sobiecha w pierwszej połowie meczu, a także wykorzystanie systemu VAR, po którym sędzia podyktował rzut karny dla Zagłębia Lubin. Chwilę później ten sam sędzia odwołał wcześniej podyktowaną jedenastkę dla Lechii.
Takie wyjazdy dobra tradycja naszego klubu. Działacze i trenerzy starają się organizować je przynajmniej raz w sezonie, aby podopieczni mieli okazję zobaczyć zarówno wspaniały obiekt, jakim jest stadion, „Energa Gdańsk” jak i poczuć atmosferę panującą w czasie takiego meczu. Jednak przede wszystkim poobserwować zawodników grających na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce, powiada inicjator wyjazdów Rafał Gajdamowicz. Intencją górowskiej „Akademii” jest, aby takie wyjazdy jeszcze bardziej motywowały zawodników do pracy na treningach.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: „Akademia” na meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin
Oceń artykuł:

(0)