Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Podziel się:

Podziel się:

Burmistrz Górowo Iławeckiego ma absolutorium za 2018 rok - X sesja Rady Miasta

Przeprowadzona w czwartkowe przedpołudnie 27 czerwca X sesja Rady Miasta Górowo Iławeckie zapowiadała się interesująco, bowiem jej porządek przewidywał wiele ciekawych tematów dotyczących mieszkańców.

Znalazł się w porządku obrad nawet punkt przewidujący udział w debacie publiczności. Jednak z jego realizacji niewiele wyszło, bowiem reprezentacja mieszkańców była mniej niż skromna. Ten fakt został zauważony przez radnych i stał się przyczyną zapytania o skuteczność i sposoby informowania potencjalnych zainteresowanych o planowanych sesjach. Mogło by się wydawać, że we współczesnej przestrzeni informacyjnej nie powinno być z tym problemów.

Głównym tematem X sesji RM, szeroko przedstawionym i dyskutowanym, był raport o stanie gminy za 2018 r. Przedstawił go burmistrz miasta informując między innymi o rozpoczętych i ukończonych (bądź będących na ukończeniu) dużych inwestycjach, np. rewitalizacja ratusza miejskiego, rewaloryzacja obszaru doliny rzeki Młynówki, utworzenie parku rekreacyjno-sensorycznego wokół Stawu Garncarskiego. Raport zakończył informacją o tym, że miasto w 2018 roku nie zaciągnęło żadnych kredytów.

Burmistrzowi miasta Górowo Iławeckie zostało udzielone absolutorium za 2018 rok.


Link do filmu z X sesji RM Górowo Ił.
https://www.youtube.com/watch?v=fguoMIa0vto&feature=youtu.be

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Burmistrz Górowa Iławeckiego ma absolutorium za 2018 rok - X sesja Rady Miasta
Oceń artykuł:

(0)