Niedziela, 21 października 2018. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Podziel się:

Podziel się:

Górowski piknik rodzinny

Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie i z udziałem licznej rzeszy młodych ludzi ze swoimi pociechami odbyły się w Górowie Iławeckim w sobotę 24 maja tradycyjne Dni Rodziny.

Miejscem rodzinnego festynu było podwórze przed Przedszkolem Miejskim, natomiast organizacją i prowadzeniem całości imprezy zajęły się panie przedszkolanki wraz z obsługą przedszkola i wolontariuszami.

Z całą pewnością te kilka przedpołudniowych godzin spędzonych wspólnie z innymi rodzicami i dziećmi dało wszystkim uczestnikom pikniku wiele radości i było jedną z niewielu okazji do integracji przy konkursach, zabawach i grach przygotowanych przez organizatorów. Wiele zabaw zresztą zaplanowano tak, aby dzieci mogły w nich uczestniczyć razem ze swoimi rodzicami. Były także występy wokalne i taneczne górowskich przedszkolaków. Gwiazdą tego wyjątkowego dnia był górowski muzyk i kompozytor Marcin Kszubat śpiewający razem z dziecięcym chórem.

Aby całe towarzystwo goszczące na pikniku przypadkiem nie zgłodniało, można było liczyć na gorący posiłek oraz owoce.

Ten dzień, spędzony wspólnie z rozbawionym towarzystwem, na pewno można zaliczyć do udanych.


Bohdan Tchórz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: BT oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Górowski piknik rodzinny
Oceń artykuł:

(0)