Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Podziel się:

Podziel się:

BOCIANI FESTYN W ŻYWKOWIE – czas przywitać lato!

Już 17 czerwca, jak co roku, Gmina Górowo Iławeckie zaprasza na BOCIANIE LATO W ŻYWKOWIE - doroczny festyn rozpoczynający sezon wakacyjny w gminie.

Atrakcji nie zabraknie
O 14:00 oficjalnie rozpoczynamy doroczny festyn. Tradycyjnie nie zabraknie występów lokalnych artystów: dziecięcych zespołów tanecznych czy „BĄDLOWIANEK”. Imprezę poprowadzi Krzysztof Kowalski z Izabelą Głuchowską. Festyn uświetni zespół „KACZKI Z NOWEJ PACZKI” z Olsztyna.
Dzień pełen atrakcji tradycyjnie zakończymy zabawą taneczną, w tym roku z zespołem „na ROK”

Prócz występów muzycznych nie zabraknie ciekawych konkursów, ekologicznych zagadek i zabaw dla dużych i małych, kolorowych baniek mydlanych, malowania twarzy i innych atrakcji. Podsumowane również zostaną konkursy organizowane w gminie Górowo Iławeckie w ramach Wojewódzkich Dni Rodziny

Miłośników lokalnych smakołyków ugoszczą Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy. Dobra zabawa gwarantowana. ZAPRASZAMY !!!

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Maria Duchnik oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: BOCIANI FESTYN W ŻYWKOWIE – czas przywitać lato!
Oceń artykuł:

(0)