środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Podziel się:

Podziel się:

Spotkanie "Gitarą i piórem" na Górowszczyźnie

Listopad to miesiąc zadumy i refleksji. W takim nastroju w piątek 23 listopada 2018 r. w gościnnych progach Państwa Jagody i Aleksandra Wielebów, w Bukowcu, odbyło się spotkanie muzyczno – literackie „GITARĄ I PIÓREM”

W Gospodarstwie agroturystycznym „Wielebowo” w Bukowcu na zaproszenie Pani Wójt Bożeny Olszewskiej - Świtaj, zagościła poezja i muzyka. Przy nastrojowych dźwiękach gitary, balladach śpiewanych przez Pana Jerzego Bachara, uczestnicy spotkania mogli się wsłuchać w wiersze honorowego obywatela gminy Górowo Iławeckie - Ks. Jana Pietrzyka w wykonaniu autora oraz Pani Danuty Michalak. Swoje wiersze prezentowały również mieszkanki gminy: Pani Teresa Suduł z Kandyt oraz Klaudia Stupienko z Wokiel, a także Maria Duchnik. Mamy nadzieję, iż ten wieczór pełen wzruszeń zachęci do wsłuchania się w siebie, przeżywania dnia codziennego głębiej i prawdziwiej.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Maria Duchnik oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: Spotkanie "Gitarą i piórem" na Górowszczyźnie
Oceń artykuł:

(0)