Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Podziel się:

Podziel się:

II Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim

27 lutego w hali sportowej przy ulicy Szkolnej 4 rozegrano II Turniej halowej piłki nożnej chłopców klas VII-VIII oraz III gimnazjum o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim. Uczestniczyły w nim drużyny ze szkół podstawowych z Górowa Iławeckiego, Kandyt, Pieniężna i Świątek.

Dariusz Hawrylec, dyrektor Szkoły Podstawowej przywitał wszystkie drużyny wraz z trenerami, życząc wielu emocji sportowych, gry fair play i wygranej najlepszemu zespołowi. Wyraził też zadowolenie z faktu, że w hali sportowej odbywa się wiele imprez piłkarskich, siatkarskich i tenisowych, a dzięki wsparciu władz Miasta hala jest i będzie w najbliższej przyszłości modernizowana.
Turniej rozgrywano systemem - każdy z każdym. Po około 3 godzinach okazało się, że najlepiej zaprezentowali się chłopcy ze Świątek, zajmując I miejsce, kolejne miejsca przypadły SP w Górowie Iławeckim, SP w Kandytach oraz SP w Pieniężnie. Zawodnicy i trenerzy zostali nagrodzeni pucharami, pamiątkowymi medalami i dyplomami.
Warto w tym miejscu podziękować p. Janinie Zdunek, Jerzemu Oleszkiewiczowi oraz Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Górowie Iławeckim za wsparcie finansowe Turnieju.
Dziękuję i gratuluję wszystkim rodzicom, którzy dzielnie wspierają działania sportowe swoich dzieci i jednocześnie zapraszam dzieci i młodzież do naszej szkoły, aby mogły realizować swoje pasje sportowe. Naprawdę warto!!!
DH
Foto Zakrzewska M.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Paweł Pieniak oraz opublikowany na portalu Górowo Iławeckie: W Górowie Iławeckim zagrano o puchar dyrektora szkoły podstawowej
Oceń artykuł:

(0)